"Proč zůstáváte ve vězení, když jsou dveře dokořán?"

                                                                                      Rúmí

Kdo (aspoň občas) jsem?

Aspoň na chvíli být nespoutanou silou lásky, letět pod větvemi stromů s větrem o závod, když se srdce směje bolestí a pláče v radosti.

Aspoň na chvíli být vlnou na moři, slzou vína v křišťálovém poháru.

Aspoň na chvíli cítit dech světla ve vlasech, objetí andělů.

Aspoň na chvíli být sama sebou.

Sama sebou jsem, když tvořím...

Šiju... maluju... píšu...

 

 

Jmenuji se Ela Brezániová

Vlastně tedy Gabri-Ela 🙂

Jsem maminkou dvou dětí, manželkou, "majitelkou" (a především kamarádkou) jednoho obrovského bílého hafana, mrňavé černé kočky a hejna papoušků a také podnikatelkou ve výrobě dřevěných a textilních dekorací (nejen) pro děti.

I přesto, že jsem vystudovala ekonomiku (a nebo právě proto :-), jsem se po letech rozhodla věnovat se úplně jiné oblasti, a to technikám osobního rozvoje, konkrétně EFT a Metamorfní technice, a také prací s energií prostoru pomocí FENG-ŠUEJ. Na mých stránkách najdete spoustu tipů, jak pracovat nejen s energií vašeho těla, ale i s energií vašeho domova. Propojení těchto metod může pomoci člověku celkově harmonizovat jeho život, a proto jsem také ...

... autorkou ebooku FENG-ŠUEJ a EFT.

Proč to vlastně píšu…

Byla mi dána do vínku schopnost hlubokého soucitu. Díky tomu vnímám každý okamžik mého života jako barevnou a voňavou směsici emocí, které zanechávají otisky na mé duši. Někdy jsou to lehké stopy radosti, jindy hluboké šrámy bolesti…

Každá událost, kterou jsem prožila, každý člověk, který do mého života vstoupil, každý můj nádech a výdech… formovaly můj život. Dlouho jsem v něm bezmocně vlála jako praporek ve větru… A pak jsem se rozhodla to změnit.

Od malička jsem snila o tom, že jednoho dne budu lidem pomáhat se uzdravovat a objevovat své pravé já. I proto jsem se před dvaceti vydala cestou studia alternativních metod léčení, díky nimž se učím pracovat nejen s energií lidského těla, ale také s energií prostoru.

Abych mohla pomáhat i ostatním, potřebovala jsem nejdříve uzdravit samu sebe. Až když jsem se na svůj život podívala jako na jednu dlouhou šňůru událostí, mohla jsem skutečně pochopit, co se dělo, proč teď reaguji tak, jak reaguji, a co si tím vším sama tvořím.

Když napíšete celý svůj život jako jeden velký příběh a pochopíte souvislosti, můžete jej od základů změnit… Vy sami můžete přepsat špatné konce a trápení na život v radosti a harmonii…

Zasloužíte si být šťastní podle sebe...

To je to, co vám chci ukázat 🙂

A protože články nepojmou všechno to, co bych vám chtěla sdělit, můžete se přidat i do naší uzavřené FB skupiny, kde na vás čeká spousta inspirace navíc – cvičení, příklady pro práci s EFT, čakrové léčení, typy pro práci s feng-šuej atd. Také se zde můžete zeptat na cokoliv, co vás trápí. Ráda vám pomůžu. Vstoupit můžete zde.

PS: Pokud rádi čtete, můžete se začíst do některého z e-booků zdarma: EFT manuál: snadno a rychle nebo 7 + 7 tipů, jak získat více energie pro vaše tělo a váš dům. A nebo pokud rovnou chcete začít pracovat na příběhu svého života, můžete si také zakoupit e-book FENG-ŠUEJ a EFT, ve kterém jsou velmi originálním způsobem propojeny obě tyto skvělé metody. Více o nich najdete zde.

Absolvované kurzy:

 • EFT
  Energetický detox, Pozitivní programování, Zdravé sebevědomí, Jak tvořit funkční fráze EFT
 • Energetická medicína
 • Esejská zrcadla vztahů
 • Jóga
  Cyklická jóga, Yogarestart
 • Metamorfní technika
  Metamorfní technika I. - III. (Základy teorie a praxe, Uvědomění, Co se děje v prenatálu, Vědomé bytí)
 • Práce s dětmi
  Kompas pro rodiče, Výchova nevýchovou, Zážitková nevýchova
 • Práce se sny
  Porozuměj svým snům, Odvážné snění
 • Osobní rozvoj
  Vnitřní holčička, Život v zázraku

... a spousta dalších... A k tomu také desítky knih zaměřených na psychologii, feng-šuej a další techniky osobního rozvoje.

Certifikáty